• Со попуст
  • Неодамнешно
Ауспимија 24 Еез Треперливи Ѕидни Позадински Панели, Иридентен Квадратен Светкав Треперлив Ѕид За Позадина На Фотографии За Украси За Забави На Роденден, Невестинс

Ауспимија 24 Еез Треперливи Ѕидни Позадински Панели, Иридентен Квадратен Светкав Треперлив Ѕид За Позадина На Фотографии За Украси За Забави

 
DEN 793.60

Количината на стоката
Това е достапна

[ Декорација во повеќе Прилики] : позадината на треперливиот ѕид е многу погодна за декор на роденден, свадба, невестинско шоу, годишнина и дипломирање што ја прави забавата попривлечна и сјајна [Лесно За Склопување] : едноставно е да ги поставите овие ѕидни панели со квадратни светки заедно, бидејќи секој панел е претходно составен, само монтирајте го со фиксна дупка на работ за да ги задоволите различните потреби за форма и големина. [Долготрајна Употреба] : светилката е изработена од врвен полимерен материјал со висококвалитетна обвивка која долго време одржува сјаен ефект нудејќи нула промена на бојата, стружење или лупење. Транспарентен акрилен пластичен панел со шуплив дизајн е лесен за носење и повеќекратна употреба. Целата позадина на ѕидот е издржлива и не е лесна за пукање. [Совршена Позадина На Ѕидот] : спојувањето на 24 парчиња 12 панели со светки 12"е еднакво на декорација на ѕид од 6 € 4ft додавајќи одличен поп во секоја пригода, забава или специјални настани. Ако треба поголема големина на декор, треба повеќе треперливи панели со светки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата