• Со попуст
  • Неодамнешно
Автоматско темно заварување шлем, сенка 6-9/9-13, црна

Автоматско темно заварување шлем, сенка 6-9/9-13, црна

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

✅ Автоматско темно заварување шлемот, сенка 6-9/9-13, црна ✅ Сенка на леќи : 6 до 13. ✅ Површина за гледање : 3,74 во x 3,34 in. ✅ Заварување на кацигата Светлосна состојба : 3. ✅ Материјал за заварување на шлемот : најлон. ✅ Автоматско темно заварување шлемот, сенка 6-9/9-13, црна. ✅ Сенка на леќи : 6 до 13. ✅ Површина за гледање : 3,74 во x 3,34 in. ✅ Заварување на кацигата Светлосна состојба : 3. ✅ Материјал за заварување на шлемот : најлон. 33 N557 Шлемот за заварување, ADF контроли аналогни, хемија на батерии литиум јон, траење на батеријата 2,500 ч.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата