• Со попуст
  • Неодамнешно
2 пакувања Tamiya 87044 Surface Primer l White 180ml за пластика и метал

2 пакувања Tamiya 87044 Surface Primer l White 180ml за пластика и метал

 
DEN 558.40

Количината на стоката
Това е достапна

2 Специјални карактеристики на пакувања : Лесна апликација Овој светло сив буквар има одлична покриеност и се препорачува за употреба пред да се слика лесна боја на потемен обоен материјал. Може да се користи на пластика или метал. Конзерва за спреј за воздух. Пластичен капак со кодирана во боја. Вклучува : Една конзерва на Surface Primer L Потребно е : добро вентилирани спецификации на областа : Содржи : 180ml.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата