• Со попуст
  • Неодамнешно
Essie Gel Couture 2-Step Longwear Nail Polish, Fashion Faceoff, 0,46 fl. Оз.

Essie Gel Couture 2-Step Longwear Nail Polish, Fashion Faceoff, 0,46 fl. Оз.

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

луксузна долга облека и беспрекорна гел нокти лак како сјај во лесен систем со 2 чекори; Користете ја бојата на ноктите на гел и горниот палто заедно за оптимални резултати Погледнете во гел мода за гел лак како завршни објекти; Прекрасна домашна апликација и лесно отстранување; Чекор 1 : Применете 2 палта од боја на гел мода; Чекор 2 : Врвот со горниот капут за гел за гел за гел како сјај плус заштита. Снабдувањето со ноктите за квалитет на салонот на Еси е сè што ви треба за стилски третман на маникир или педикир дома; од основно палто до горниот слој; и нијанси кои се движат од иконични класици до трендсетирање на бои инспирирани од модата. повеќе од 35 години; Еси е авторитет во боја и водач во луксуз на нокти; посветени на високо квалитетни стандарди со наградувана линија на лакови за нокти и производи за нега на нокти; Експерт за салон за нокти на Америка; Еси го прави животот шарен. Користете со основниот палто и горниот слој на Еси Гел и горниот слој за шик; долготрајно; гел полски стил маникир или педикир. луксузна долга облека и беспрекорна гел нокти лак како сјај во лесен систем со 2 чекори; Користете ја бојата на ноктите на гел и горниот палто заедно за оптимални резултати. Погледнете во гел мода за гел лак како завршни објекти; Прекрасна домашна апликација и лесно отстранување; Чекор 1 : Применете 2 палта од боја на гел мода; Чекор 2 : Врвот со горниот капут за гел за гел за гел како сјај плус заштита. Снабдувањето со ноктите за квалитет на салонот на Еси е сè што ви треба за стилски третман на маникир или педикир дома; од основно палто до горниот слој; и нијанси кои се движат од иконични класици до трендсетирање на бои инспирирани од модата. повеќе од 35 години; Еси е авторитет во боја и водач во луксуз на нокти; посветени на високо квалитетни стандарди со наградувана линија на лакови за нокти и производи за нега на нокти; Експерт за салон за нокти на Америка; Еси го прави животот шарен. Користете со основниот палто и горниот слој на Еси Гел и горниот слој за шик; долготрајно; гел полски стил маникир или педикир.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата