• Со попуст
  • Неодамнешно
Bonsaii C266-A Shredder и Lubricant Shuster и 24-пакувања

Bonsaii C266-A Shredder и Lubricant Shuster и 24-пакувања

 
DEN 1535.68

Количината на стоката
Това е достапна

【30 минути континуирано време на траење】 Bonsaii со 12-лични тешки хартија од хартија со напреден патентиран систем за ладење и мотор со висока ефикасност, може постојано да трае до 30 минути, што може да уништи околу 2100 листови хартија Идеални уништувачи за мала употреба на канцеларии и домашни канцеларии. 【Голем отпадоци од отпадоци ја намалува статичката прашина и создавање за оптимизирана ефикасност. 【30 минути континуирано време на траење】 Bonsaii со 12-лични тешки хартија од хартија со напреден патентиран систем за ладење и мотор со висока ефикасност, може постојано да трае до 30 минути, што може да уништи околу 2100 листови хартија. Идеални уништувачи за мала употреба на канцеларии и домашни канцеларии. 【Голем отпадоци од отпадоци ја намалува статичката прашина и создавање за оптимизирана ефикасност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата