• Со попуст
  • Неодамнешно
ИТ3 Заштитник на екранот против отпечатоци за отпечатоци за 13,3 Samsung Ativ Book 9 Lite

ИТ3 Заштитник на екранот против отпечатоци за отпечатоци за 13,3 Samsung Ativ Book 9 Lite

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Елиминирајте го сјајот Силиконска лепила облога. Лесен за примена. Елиминирајте го сјајот. Силиконска лепила облога. Лесен за примена. Вклучен е заштитник на екранот AF 2 PCS! Оваа ставка ќе го покрие целиот екран !!! Направено со цврст, највисок квалитет на двојно слој јапонски миленичиња, нашиот заштитник на екранот против сјај е дизајниран со прецизност за да одговара на точните димензии на вашата сакана уред. Отпорен на сјај, мат финиш го штити вашиот екран од отпечатоци од прсти, гребнатини, прашина, гребење и секојдневно носење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата