• Со попуст
  • Неодамнешно
Sealey VMA915 VALET MACHINE WET & DRY 30LTR не'рѓосувачки тапан

Sealey VMA915 VALET MACHINE WET & DRY 30LTR не'рѓосувачки тапан

 
DEN 11744.48

Количината на стоката
Това е достапна

Не'рѓосувачки тапан од 30 LTR Влажна и суво валинг Машини за вреднување. 30-49 LTR тапан. Единици со голема моќност идеални за чистење теписи, ентериери на автомобили, ткаенини и тапацир. Испорачан со ланче за тепих, рачен ланс, целосен влажен и сув вакуум додаток комплет, вклучувајќи и цврста цевка за продолжување на не'рѓосувачки челик, филтер за кертриџ и филтер за пена. Тапан со голем капацитет со надворешен резервоар за детергент за лесно полнење. Карактеристики на далечинско работење контроли на млазницата, овозможувајќи непрекинато префрлување помеѓу режимите на вакуум и детергент. Опремени со две фиксни тркала и две касто. VMA915 вклучува куки за складирање на кабел и слотови за складирање на додатоци.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата