• Со попуст
  • Неодамнешно
Doitool 2 парчиња за нокти со 360 степени ротирачка глава големи секачи за нокти за дебели нокти

Doitool 2 парчиња за нокти со 360 степени ротирачка глава големи секачи за нокти за дебели нокти

 
DEN 102.88

Количината на стоката
Това е достапна

Широк лесен рачка за печат Ергономски дизајниран да се вклопи удобно во вашата рака. Цврсти и остри прецизни сечила од не'рѓосувачки челик се издржливи и. Телото и лопатките на секој клипер се обликуваат и се со големина специјално за кастрење на ноктите или ноктите на нозете непречено со оптимална точност. Широк лесен рачка за печат. Ергономски дизајниран да се вклопи удобно во вашата рака. Цврсти и остри прецизни сечила од не'рѓосувачки челик се издржливи и. Телото и лопатките на секој клипер се обликуваат и се со големина специјално за кастрење на ноктите или ноктите на нозете непречено со оптимална точност. Опис Оваа ставка е добро изработена од врвен материјал за трајна и практична употреба. Сечилата се многу поостри и никогаш не се 'рѓосани. Со висока изработка, овој уникатен клипер за нокти доаѓа со ротирачка глава од 360 степени што го олеснува намалувањето на ноктите со тоа што ќе можете да ја прилагодите главата за да ги кликнете ноктите од поприродни и удобни агли, големата големина е одлична за сечење на дебели нокти и нозете на нозете ! Функција- боја : како што е прикажано.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата