• Со попуст
  • Неодамнешно
Синергија дигитална батерија без безжични телефони, компатибилна со AT & T E5924B безжичен телефон, ултра батерија со капацитет со капацитети

Синергија дигитална батерија без безжични телефони, компатибилна со AT & T E5924B безжичен телефон, ултра батерија со капацитет со капацитети

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Compatible Replacement Battery for : AT&T 27910, BT5633 Cetis BATT-9600, BATT-OPAL, BATT-OPL GE B-768, S-PC3 F03, TL96158 GP GP60 AAAH3 BMJ, GP60 AAAH3 BMJZ, GP65 AAAH3 BMJ Phillips SJB2142 Radio Shack 23-894 Sanik 3 SN54 AAA80 HSJ1, 3 SNAAA55 HSJ1, 3 SNAAA60 HSJ1 Teledex Batt-Opal V-Tech 6822, 80-0099-00-00, 80-1323-00-00, BT6822 Димензии : 1,77 x 1,23 x 0,42 инчи. Тежина : 1,29 мл. Ni-MH, 3,6 волти, 800 m Ah. 100% компатибилен со вашата оригинална батерија - 3 -годишна гаранција. Направени со висококвалитетни јапонски клетки. Compatible Replacement Battery for : AT&T 27910, BT5633 Cetis BATT-9600, BATT-OPAL, BATT-OPL GE B-768, S-PC3 F03, TL96158 GP GP60 AAAH3 BMJ, GP60 AAAH3 BMJZ, GP65 AAAH3 BMJ Phillips SJB2142 Radio Shack 23-894 Sanik 3 SN54 AAA80 HSJ1, 3 SNAAA55 HSJ1, 3 SNAAA60 HSJ1 Teledex Batt-Opal V-Tech 6822, 80-0099-00-00, 80-1323-00-00, BT6822. Димензии : 1,77 x 1,23 x 0,42 инчи. Тежина : 1,29 мл. Ni-MH, 3,6 волти, 800 m Ah. 100% компатибилен со вашата оригинална батерија - 3 -годишна гаранција. Направени со висококвалитетни јапонски клетки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата