• Со попуст
  • Неодамнешно
Роден е прилично сјајно гел лак за нокти и сет за прашок за нокти на хром

Роден е прилично сјајно гел лак за нокти и сет за прашок за нокти на хром

 
DEN 851.20

Количината на стоката
Това е достапна

Роден сет за лакови за нокти со убав сјај и сет за прашок за нокти на хром Содржина на пакетот : 4 кутии родени прилично прекрасни ефекти пигменти во прав. Содржина на пакетот : 4 кутии родени прилично прекрасни ефекти пигменти во прав.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата