• Со попуст
  • Неодамнешно
Дорхид женски цветни брадавички камени камени камени ремени интерлецираат лента за половината

Дорхид женски цветни брадавички камени камени камени ремени интерлецираат лента за половината

 
DEN 881.60

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер Затворање на привремено. Суво крпа чиста. Материјал и рачна работа-Кристал со брадавици на кожна тока со супер удобно каиш за истегнување. S-M (24-32 ") : Опуштено без должина на истегнување 23,6" /Максимална должина на истегнување : 35 ". Опсег на половината : 23,6" до 35 ", Препорачајте половината 24 ~ 32". L-XXL (31-38 ") : Опуштено без должина на истегнување : 28,5"/Максимална должина на истегнување : 41 ". Опсег на половината : 28,5" до 41 ", Препорачајте половината 31 ~ 38". Препорачуваат настани : Свадба на свадба, специјална пригода како вечер, матурска, коктел, враќање на домашни теми, формални или случајни. Висока рефлексија на кристал, малку боја не може да се избегне со снимање и мерење со рака може да има мала грешка во 1 ~ 3см. Пакет и услуга : Овој кристален појас доаѓа со деликатна и елегантна кутија за подароци. Грејт гаранција за услуга, слободно контактирајте не доколку има проблеми со големината.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата