• Со попуст
  • Неодамнешно
Алатка Амана-SC405 карбид со 3-крилна класична подигната панел 4-5/8 DIA X 11/16 X 1/2 &

Алатка Амана-SC405 карбид со 3-крилна класична подигната панел 4-5/8 DIA X 11/16 X 1/2 &

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

(Г) Дијаметар : 4-5/8 (Г) Роден : 1/2 & 3/4. (А °) Агол : 12 °. (Б) Висина на сечење : 11/16. (Р) Радиус : 1/8. (Г) Дијаметар : 4-5/8. (Г) Роден : 1/2 & 3/4. (А °) Агол : 12 °. (Б) Висина на сечење : 11/16. (Р) Радиус : 1/8. Бришење јака само за 3/4 "Арбор! Висина на сечење : 11/16, (Р) радиус : 1/8, Б1 : 11/32, Ц : 1-1/2, Факултативно јака за рушење : C-005, SC405 карбид со 3-крилна класична подигната панел 4-5 /8 DIA X 11/16 X 1/2 & 3/4 BORE за материјал од 11/16.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата