• Со попуст
  • Неодамнешно
サンスター 文具 ペン ケース コンパクト ふでい ヨコピタ リカーモ

サンスター 文具 ペン ケース コンパクト ふでい ヨコピタ リカーモ

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Затворање на патент Големина на производот : 3,5 x 8,7 x 1,2 инчи (89 x 222 x 3. [Серија] Хоризонтална пита Рикамо. Покрив : памук, ПУ, ПВЦ; Средна плоча : Абс. Функција 1 : Извезена на задната страна. Функција 2 : Отворено и проверка Внатре. Затворање на патент. Големина на производот : 3,5 x 8,7 x 1,2 инчи (89 x 222 x 3. [Серија] Хоризонтална Пита Рикамо. Корица : Памук, ПУ, ПВЦ; Средна плоча : Абс. Функција 1 : Извезена на задната страна. 2 : Отворете и проверете внатре.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата