• Со попуст
  • Неодамнешно
WSSBK тешки степлер 210 чаршафи Стејплс Трајни канцелариски канцелариски канцеларии за канцелариски материјали за канцелариски додатоци за канцелариски додатоци

WSSBK тешки степлер 210 чаршафи Стејплс Трајни канцелариски канцелариски канцеларии за канцелариски материјали за канцелариски додатоци

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Тешки степлер, метално тело Видови на главни делови : 23/6 ~ 23/25. Дебелина на затегнување : 210 листови/70 грама. Број на главни делови : ≤100 парчиња. Големина на производот : 370*78*245мм. Тип на степлер : Класификација на тешки Staplerclor : црна, сива. Стејлер на должност, метално тело.Типови на степени : 23/6 ~ 23/25.package Вклучен : 1*Стапленоти : 1. Рачно мерење, ве молиме, дозволете ја грешката 1 ~ 3мм, благодарам. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата