• Со попуст
  • Неодамнешно
Aexit 10 компјутери прекинувачи DPDT On-Off-On-Off-ON MONTARY MINI SWITCH SWITCH AC СВЕТСКИ СВЕТИ 250V/2A 120V/5A

Aexit 10 компјутери прекинувачи DPDT On-Off-On-Off-ON MONTARY MINI SWITCH SWITCH AC СВЕТСКИ СВЕТИ 250V/2A 120V/5A

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производот : Прекинувач за вклучување; Земја на производство : Кина; Материјал : Метал, пластика Нето тежина : 55g; Содржина на пакет : прекинувач за менување 10 x; Бренд : . Главна боја : црвен, сребрен тон; Тип : On-Off-On-Off. Оценка : AC 250 V/2 A 120 V/5 A; Дијаметар на монтирање на низата : 6мм / 0,24 ". Главна големина на телото : 18 x 11 x 10mm / 0,7" x 0,43 "x 0,4" (L*W*H); Вкупна висина : 32мм/1,2 ". DPDT 6 пинови Вклучено/Исклучено/На 3 Позиција Моментен прекинувач за мини -менување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата