• Со попуст
  • Неодамнешно
Nojo дете од ножот, преклопете го душекот

Nojo дете од ножот, преклопете го душекот

 
DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Најчестото во галаксискиот лукс лесен преклопен дете на матура, се карактеризира со Грогу, неговиот лебди, жаба и starsвезди! Вклучува вградена рачка што го олеснува тотарот. Се одликува со прикачена перница која користи перница со стандардна големина (перница не е вклучена). Совршен за спиење, дневна нега, предучилишно училиште и во движење. Машинска миење за лесна нега. Најчестото во галаксискиот лукс лесен преклопен дете на матура, се карактеризира со Грогу, неговиот лебди, жаба и starsвезди!. Вклучува вградена рачка што го олеснува тотарот. Се одликува со прикачена перница која користи перница со стандардна големина (перница не е вклучена). Совршен за спиење, дневна нега, предучилишно училиште и во движење. Машинска миење за лесна нега.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата