• Со попуст
  • Неодамнешно
2GT Type 90T 100T 110T 120T 6/6.35/8/10/12/12.7/14/15/16/17/19/20/22/25mM Внатрешен 2мм теренот 7/11mm Врза на ширина на ременот

2GT Type 90T 100T 110T 120T 6/6.35/8/10/12/12.7/14/15/16/17/19/20/22/25mM Внатрешен 2мм теренот 7/11mm Врза на ширина на ременот

 
DEN 953.60

Количината на стоката
Това е достапна

Дијаметар на родител : 14мм; Ширина : 11мм; Број на компјутери : 2 GT-100 заби Материјал : легура. Број на заби : 100. is_customized : да. Опис на артикалот : 2 GT Type 90 T 100 T 110 T 120 T 6/6.7/14/15/110/17/12/20/22/220мм Внатрешен 2мм Синхрона ширина Име : Временски матични материјали за мерење на мерачи : Алуминиумски легура Тип : 2 GT Тип на заби Број : 90 T 100 T 110 T 120 T Теми за заби : 2мм Внатрешен родител : 6/6.7/14/11/17/19/12 /22/25мм Ширина на ременот : 7/11мм Спецификација на артикалот : Тип : Материјал за тајминг : Број на легури на заби : 100 IS_CUSTOMIEN : Да Терен за заби : 2мм Ширина на ременот : 7/11мм Внатрешна дупка : 6/6.35/8/10/12/12/12/12/12/12/12/12/12/12/12/12 12.7/14/15/16/17/19/20/22/25мм.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата