• Со попуст
  • Неодамнешно
Завртки 100 парчиња/лот M35/6/7/8/9/10/11/12 PCB пластичен најлон хексадецимален приклучок бел растојание завртки за машко до женски завртки за изолација на изолација158 -

Завртки 100 парчиња/лот M35/6/7/8/9/10/11/12 PCB пластичен најлон хексадецимален приклучок бел растојание завртки за машко до женски завртки

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : М3, должина : 8мм Стил на глава : Хекс. Стил на погон : Хекс штекер. Пакет : 100-199 п. Снабдување со DIY : Електрични. Материјал : Најлон Боја : Бела големина : M3*5/6/7/8/9/10/11/12 Специфичноста на предметите : Стил на главата : Хексдрив Стил : Хекс штекер : 100-199pcsdiy Опции : Електричен материјал : тип на најлони : завртки за фиберборд.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата