• Со попуст
  • Неодамнешно
ZSEDP кујна зеленчук ротирачки полица за повеќеслојни тркалезни тркала од зеленчук корпа овошје и решетка за складирање на зеленчук

ZSEDP кујна зеленчук ротирачки полица за повеќеслојни тркалезни тркала од зеленчук корпа овошје и решетка за складирање на зеленчук

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Избрани цевки, боја за печење светло и сјајна Лак за печење со висока температура со убава боја. Слоевит менаџмент, зголемете го просторот за складирање, само вистинското складирање, како што сакате. Боја за печење на скара, по миење на киселина, фосфатирање и друг процес против низа, не е лесно да се изгуби 'рѓата' рѓа. Флексибилна ротација на 360 степени, лесен за движење, заштеда време и напор. Избрани цевки, боја за печење светла и сјајна. Високо-температурна лаки за печење со прекрасна боја.Семно управување, зголемете го просторот за складирање, само вистинското складирање, како што сакате. Грил боја за печење, по миење на киселина, фосфатирање и друг процес на анти-низа, не е лесно да се изгуби 'рѓата' 360 Флексибилна ротација, лесен за движење, заштеда време и напор. Материјал : Iron Style : Едноставна функција : повеќенаменска може да се премести пакет вклучува : количка {не вклучувајќи други предмети за приказ} Белешки. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на производот. Во споредба со вашата детална големина, оставете грешка од 0,1-0,5 см поради рачното мерење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата