• Со попуст
  • Неодамнешно
Haалеи 6-инчен вметнете албум 600 600 6-инчни фотографии со голем капацитет колекција на албуми, семејно собирање фото колекција свадбена фотографија албум

Haалеи 6-инчен вметнете албум 600 600 6-инчни фотографии со голем капацитет колекција на албуми, семејно собирање фото колекција свадбена

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Класична боја елегантна и убава, прецизниот дизајн го сакаа сите Корицата не само што може да го обезбеди вашиот албум со фотографии за долго време за зачувување, туку и да ви донесе удобен допир. Да се ​​направат фотографии појасни и безбедно складирање на сеќавања. Можете да ги поставите вашите омилени фотографии во вашите преференции, правејќи го вашиот албум со фотографии повеќе посебен и персонализиран. Соберете ги вашите убави и скапоцени спомени во нашиот албум со фотографии и споделете ги со другите, што ќе ви донесе многу забава. Спецификации : Класичен елегантен и убав во боја, прецизниот дизајн го сакаа сите. Cover не само што може да го обезбеди вашиот албум за фотографии за долго време за зачувување, туку и да ви донесе удобен допир. Фотографии за правење појасни и безбедно складирање на сеќавања. Може да поставите Вашите омилени фотографии во вашите преференции, што го прават вашиот албум со фотографии повеќе посебен и персонализиран. Соберете ги вашите убави и скапоцени спомени во нашиот албум со фотографии и споделете ги со другите, што ќе ви донесе многу забавно.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата