• Со попуст
  • Неодамнешно
Luwsldirr Nail Art Pen Pen Nail Art arten reargen Pen -Break Delice I

Luwsldirr Nail Art Pen Pen Nail Art arten reargen Pen -Break Delice I

 
DEN 905.60

Количината на стоката
Това е достапна

Убави и задоволни нокти може да се направат за само неколку секунди Можете да ја користите оваа четка за да создадете детални деликатни слики на ноктите заради неговиот дизајн на меки влакната. Рачката на ергономијата може да одговара на вашата рака совршено, во голема мерка да ја ослободи болката во раката и заморот за да овозможи целосна контрола на четката. Нема сомнение дека оваа пенкала за нокти со функција DIY ќе ви овозможи удобно чувство за употреба, така што ќе можете сами да нацртате нокти. Професионалната четка за нокти е лесна за работа. Четката направена од најлон коса има карактеристики на добра полимеризација, силно чувство за четкање и полесно контрола. 304 челична глава за притискање, не е лесна за 'рѓа, издржлива и убава. Бреза прачка е мазна на допир, ситно направена. Должината на шипката за пенкало за нокти е 16,5 см. Широката апликација го прави одлично за професионални салони и домашна уметност за нокти, погодна за специјалист за нокти и ученик на нокти. Убави и задоволни нокти може да се направат за само неколку секунди. Можете да ја користите оваа четка за да создадете детални деликатни слики на ноктите заради неговиот дизајн на меки влакната. Рачката на ергономијата може да одговара на вашата рака совршено, во голема мерка да ја ослободи болката во раката и заморот за да овозможи целосна контрола на четката. Нема сомнение дека оваа пенкала за нокти со функција DIY ќе ви овозможи удобно чувство за употреба, така што ќе можете сами да нацртате нокти. Професионалната четка за нокти е лесна за работа. Четката направена од најлон коса има карактеристики на добра полимеризација, силно чувство за четкање и полесно контрола. 304 челична глава за притискање, не е лесна за 'рѓа, издржлива и убава. Бреза прачка е мазна на допир, ситно направена. Должината на шипката за пенкало за нокти е 16,5 см. Широката апликација го прави одлично за професионални салони и домашна уметност за нокти, погодна за специјалист за нокти и ученик на нокти. Спецификации : Можете слободно да ги насликате ноктите удобно заради неговата функција DIY. Професионалната четка за нокти е лесна за работа. Рачката на ергономијата може да одговара на вашата рака совршено, во голема мерка да ја олесни раката и заморот за лесно држење на пенкалото за нокти.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата