• Со попуст
  • Неодамнешно
Покривање на куќиште на сина кожа Navitech со 360 ротациони штанд и атлас стилус компатибилен со таблетот Fire HD 10, 10.1 ''

Покривање на куќиште на сина кожа Navitech со 360 ротациони штанд и атлас стилус компатибилен со таблетот Fire HD 10, 10.1 ''

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете стил на вашиот уред со стилски и оригинални карактеристики Застанете во пејзаж или портрет позиција за совршено задоволство од гледање додека гледате филмови или игри. Целосен пристап до сите функции на вашата таблета и вчитување кога се користи со пристап до функциите на екранот. Вклучува игла на Атлас. Овозможувајќи едноставна навигација на вашиот уред за избегнување на гребнатини и отпечатоци од прсти. 12 месеци гаранција. Додадете стил на вашиот уред со стилски и оригинални карактеристики. Застанете во пејзаж или портрет позиција за совршено задоволство од гледање додека гледате филмови или игри. Целосен пристап до сите функции на вашата таблета и вчитување кога се користи со пристап до функциите на екранот. Вклучува игла на Атлас. Овозможувајќи едноставна навигација на вашиот уред за избегнување на гребнатини и отпечатоци од прсти. 12 месеци гаранција. Случај за ротациони случаи на Navitech.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата