• Со попуст
  • Неодамнешно
Телефонски адаптер за напојување со 5 јаки, бел, лесно монтирање на wallид или табла, за стандардни телефонски приклучоци, 76131

Телефонски адаптер за напојување со 5 јаки, бел, лесно монтирање на wallид или табла, за стандардни телефонски приклучоци, 76131

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Поврзува до пет телекомуникациски уреди со стандарден приклучок за единечен телефон Брза, инсталација на приклучок. Компатибилен со телефони, машини за одговарање, машини за факс, модеми, лични карти и повеќе. Може да се монтира на wallид или табла со двојна лента за стапчиња (вклучена). 5 адаптер за Jackек. 5 адаптер за Jackек. Добијте повеќе од вашиот модуларен приклучок за телефон со помош на адаптерот со 5 јаки од опрема за напојување. Со едноставно вклучување во кој било модуларен приклучок, адаптерот дозволува брза инсталација на приклучок до пет телекомуникациски уреди во еден телефон со телефони. Адаптерот е компатибилен со телефони, машини за одговарање, машини за факс, модеми, лична карта за повик и многу повеќе! Може да биде монтиран на wallид или табла со лента со двојно стапче (вклучена).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата