• Со попуст
  • Неодамнешно
Nieco 18092 8 Пин реле база

Nieco 18092 8 Пин реле база

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оригинален дел за замена на OEM Димензии на пакетот : 7 h x 4 l x 5 w (инчи). Тежина на пакет : 0,1 фунти. Земја на потекло : Јапонија. Оригинален дел за замена на OEM. Димензии на пакетот : 7 h x 4 l x 5 w (инчи). Тежина на пакет : 0,1 фунти. Земја на потекло : Јапонија. Nieco 18092 8 ПИН -реле база.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата