• Со попуст
  • Неодамнешно
10 парчиња алигаторски клипови кабел двојно завршен тест за алигатор води жици Тест води практични и умешни

10 парчиња алигаторски клипови кабел двојно завршен тест за алигатор води жици Тест води практични и умешни

 
DEN 140.64

Количината на стоката
Това е достапна

Разликувачка боја за 5 -те бои за тестирање што се за трагање на жици при тестирање на повеќе работи, ви помагаат да се разликувате едни од други визуелно Силниот пролетен клип цврсто се држи за најмногу работни места, изолираните клипови се флексибилни, лизгајте го клипот напред и назад за да ја прилагодите изложеноста - алигаторните кабли се за експерименти во форма на електроника или за дијагностицирање на неисправни прекинувачи. Материјал : Метал, пластика, големина : 32 см (должина на кабел), 40 см (целосна должина). Wireицата ќе биде затегната безбедно на стегите, ќе работи добро за скокачки кола и кола за привремени промени или тестови. Deft и Professional10 PCS Алигаторски клипови со клипови со двојно завршен тест за алигатор води води за тестирање на жици. Разликувачка боја за 5 -те бои за тестирање што се за трагање на жици при тестирање на повеќе работи, ви помагаат да се разликувате едни од други визуелно. Силниот пролетен клип цврсто се држи за најмногу работни места, изолираните клипови се флексибилни, лизгајте го клипот напред и назад за да ја прилагодите изложеноста - алигаторните кабли се за експерименти во форма на електроника или за дијагностицирање на неисправни прекинувачи. Материјал : Метал, пластика, големина : 32 см (должина на кабел), 40 см (целосна должина).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата