• Со попуст
  • Неодамнешно
Heyiarbeit 2pcs јаглеродни четки 11мм x 8mm x 5mm алатка за напојување на моторот за замена за поправка на делот за поправка на вежбање

Heyiarbeit 2pcs јаглеродни четки 11мм x 8mm x 5mm алатка за напојување на моторот за замена за поправка на делот за поправка на вежбање

 
DEN 158.24

Количината на стоката
Това е достапна

【Параметар】- Модел : CB64; Главна боја : црна; Материјал : јаглерод, метал 【Предност】- Лесен за инсталирање, гарантирано за квалитет. 【Големина】- 11 x 8 x 5mm / 0,43 "x 0,31" x 0. 【Предност】- истрошените јаглеродни четки често се причина за слабо извршување на моторот; новите четки можат да го вратат електричното сопирање на моторот. 2pcs x четки за јаглерод. 【Параметар】- Модел : CB64; главна боја : црна; материјал : јаглерод, метал. 【Предност】- лесен за инсталирање, загарантиран квалитет. 【Големина】- 11 x 8 x 5mm / 0,43 "x 0,31" " x 0. 【Предност】- Носените четки за јаглерод често се причина за слабо извршување на моторот; новите четки можат да го вратат електричното сопирање на моторот. 【Содржина на пакет】- 2 парчиња x четки за јаглерод. Heyiarbeit Carbon Brush Description1. Распрснување на јаглеродните четки можат да поправат наизменичен мотор. Облечените јаглеродни четки честопати се причина за слабо извршување на моторот; новите четки можат да го вратат електричното сопирање на моторот. како што се вежба за ротирачки чекан, кружна пила, пресечен пила и мелница за агол.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата