• Со попуст
  • Неодамнешно
Боја по број за возрасни пејзажи на месечината езеро - DIY дигитална боја по комплети за броеви - Сликарство на акрилно масло за возрасни - Боја за возрасни по бројни к

Боја по број за возрасни пејзажи на месечината езеро - DIY дигитална боја по комплети за броеви - Сликарство на акрилно масло за возрасни

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

【Бојата на езерото на месечината по комплети за броеви】 mirztry Paint по броеви обезбедува вештини за цртање за да го направите вашиот процес на цртање измазнет; Оставете го вашиот креативен сок да тече и користете свои раце за да создадете исклучителни уметнички дела Децата, тинејџерите, возрасните, почетниците и loversубителите на уметност можат да доживеат како е да се биде сликар. 【Боја по број за возрасни】 mirztry возрасни бои по комплети за броеви на платно вклучува 1 компјутер шарени HD претходно печатени текстурирани платно, 1 сет на акрилни бои, 3 парчиња најлонска четка, 2* куки поставени со wallидови, дозволете вашиот креативен сок да тече и Користете свои раце за да создадете исклучителни уметнички дела. Децата, тинејџерите, возрасните, почетниците и loversубителите на уметност можат да доживеат како е да се биде сликар. 【Боја по број за возрасни】 mirztry возрасно боење по комплети за броеви на платно вклучува 1 компјутер шарено HD претходно печатено текстурирано платно, 1 сет на акрилни бои, 3 парчиња најлонска четка, 2* куки и завртки поставени на wallидови, 1 водич за разгледница во боја, 1 водич за разгледница во боја , 1 хартија копија на нумерирано платно за референца.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата