• Со попуст
  • Неодамнешно
AEXIT HSS 5mm рутер битови Длабочина од 20мм сечење диа 6 флејти t слот крај мелење на работ на мелење на работ и алатка за сечење на парчиња парчиња

AEXIT HSS 5mm рутер битови Длабочина од 20мм сечење диа 6 флејти t слот крај мелење на работ на мелење на работ и алатка за сечење на

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Тежина : 95g; Материјал : HSS Содржина на пакет : 1 x t слот за слот 1 x кутија; Име на производот : Мил за слот. Дијаметар на Шанк : 12мм/0,5 "; главна боја : сребрен тон. Дијаметар на сечење : 20мм/0,8"; Вкупна должина : 89мм/3,5 ". Длабочина на сечење : 5мм/0,2". Тежина : 95g; Материјал : HSS. Содржина на пакет : 1 x t слот за слот 1 x кутија; Име на производот : Мил за слот. Дијаметар на Шанк : 12мм/0,5 "; главна боја : сребрен тон. Дијаметар на сечење : 20мм/0,8"; Вкупна должина : 89мм/3,5 ". Длабочина на сечење : 5мм/0,2". Директно тресење, 6 флејти, слот во облик на Т, материјал HSS. Користено широко за мелење челик, алуминиум, бакар и железо.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата