• Со попуст
  • Неодамнешно
Yuzzi чекор вежба бит 1 парче 3-13 4-22 6-35mm хексадецимален челик со голема брзина P6M5 Алатки за дупчење метал 1 парчиња

Yuzzi чекор вежба бит 1 парче 3-13 4-22 6-35mm хексадецимален челик со голема брзина P6M5 Алатки за дупчење метал 1 парчиња

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Скалата на неговата структура, малку може да отвори различни спецификации на отворот.Дали не треба да се користи Централниот удар, во споредба со обичната вежба за пресврт не е лесно да се скрши.Даберинг, комекција, зголемување на елиптична дупка, вежба за пресврт, функцијата на нив не беше во можност, но можно е. Употребата на алатки : вежба, клупа за вежбање. Додека се лади вода, може ефикасно да го прошири услужниот век на бит за вежбање, да препорача стапка на дупчење од 250-250 вртежи во минута. Битки за вежбање од дрво / дупчалка за вежбање Битсстеп бит 1 парче 3-13 4-22 6-35mm хексадецимален челичен челик P6 M5 Алатки за дупчење со метал 1pcsspecification : Материјал : HSS (челик со голема брзина) Шанк : Hex Shankshank Dia : 6mmshank ниска должина на : Должина од 30mmoveral : 110mmsize : 6-35mm (6-8-10-12-16-18-20-22-25-28-30-32-35mm) 13 Чекор 1.


Клучни карактеристики

Material:
HSS(High Speed Steel)
Shank:
Hex Shank
Shank Dia:
6mm
Shank Length:
30mm
Overall Length:
110mm
Size:
6-35mm(6-8-10-12-16-18-20-22-25-28-30-32-35mm) 13 Step
1 :

Слични производи во категоријата