• Со попуст
  • Неодамнешно
Xixian CNC рутер парчиња гравура на ротирачки крајни мелници 1/8 '' Shank Blue обложени рутер битови Тунфстен челик ротациони закопчувани поставени 0,8 ~ 3,175мм, 10 парчиња

Xixian CNC рутер парчиња гравура на ротирачки крајни мелници 1/8 '' Shank Blue обложени рутер битови Тунфстен челик ротациони закопчувани

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од висока прецизност на волфрам челик кој има голема цврстина и отпорност на абење Со добри перформанси на мелење, обезбедува висока работна ефикасност. Вклучува 10 различни големини на мелење битови за да ги задоволите вашите различни потреби - 0,8/1. Како специјално преработена, нивната површина е чиста, уредна и без баговите. Сопственик на голема сила и голема отпорност на свиткување, не е лесно да се скрши. Функција : Направено од челик со висока прецизност во волфрам, кој има голема цврстина и отпорност на абење. Со добри перформанси на мелење, обезбедува висока работна ефикасност. Како специјално преработена, нивната површина е чиста, уредна и без баговите. Вклучува 10 различни големини на мелење битови за да ги задоволите вашите различни потреби - 0,8/1. Сопственик на голема сила и голема отпорност на свиткување, не е лесно да се скрши. Широко користено при резба, сечење, гравура, мелење, рутирање и слично и може да се користи на PCB, тврдо дрво, акрилик, итн. Доаѓа со пластична кутија за да ги спречите да бидат оксидирани, а исто така и удобно за собирање.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата