• Со попуст
  • Неодамнешно
Ултра игра НБА машка лента мека руно пуловер качулка дуксер

Ултра игра НБА машка лента мека руно пуловер качулка дуксер

 
DEN 341.76

Количината на стоката
Това е достапна

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето. Ultra Game NBA облека - Официјално лиценцирана од НБА (Национално здружение за кошарка), Ultra Game NBA од UNK има иновативни дизајни со графики и текстури за размислување напред. Удобни материјали и дизајн : Мека постава за руно со ребрести манжетни на зглобовите и долните полите создаваат удобно, пријатно вклопување. Лесно прилагодете го аспираторот со затворање на влечење. Пространа торбичка за кенгур : Чувајте ги вашите работи во пространа торбичка за кенгур. Можете исто така да ја користите торбичката за да ги задржите рацете топли. Висококвалитетна, графичка печатена со екран : Спортски екран печатена графика со официјални бои на тимот во НБА. Покажете ја вашата НБА loveубов за време на вежбање, лежење дома и дневни активности. Одлично искуство за купување : Кога купувате производи во НБА од Ултра игра, можете да набавите официјална облека во НБА по прифатлива цена. Покрај висококвалитетен производ, нашиот тим за задоволство на клиентите ќе работи со вас за решавање на какви било проблеми.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата