• Со попуст
  • Неодамнешно
Кутија за пари за торта Лииттон, кои влечат среќен роденденски торта, влечење кутија за забавно декорација

Кутија за пари за торта Лииттон, кои влечат среќен роденденски торта, влечење кутија за забавно декорација

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

? Безбедни материјали : Оваа кутија за влечење пари е изработена од пластика за животна средина, што може да биде во контакт со храна и безбедна без мирис ? Изненадување пари извлечете кутија : криењето на овие пари за влечење кутија за подароци во тортата, може да ги изненади вашите најважни луѓе на вашиот роденден или забава. ? Роденденска кутија за влечење пари : Кога семејството, пријателите или loversубовниците го слават својот роденден, овој комплет за правење пари ќе ги изненади и ќе додаде повеќе забава на роденденската забава. ? Лесно за чистење : Транспарентна и мазна површина, лесна за чистење, може да се мие само со рака, а не машина за миење садови, завиткајте ја во пластична обвивка и ставете ја во тортата и може да се користи повторно. ? Забележете ја големината : Нашата кутија за подароци за влечење на кутии за торта е 4,33x4.76inches/11x11x7cm, обрнете внимание на тоа дали вашата торта може да одговара на оваа кутија пред да ја купите. ? Безбедни материјали : Оваа кутија за влечење пари е изработена од пластика за животна средина, што може да биде во контакт со храна и безбедна без мирис. ? Изненадување пари извлечете кутија : криењето на овие пари за влечење кутија за подароци во тортата, може да ги изненади вашите најважни луѓе на вашиот роденден или забава. ? Роденденска кутија за влечење пари : Кога семејството, пријателите или loversубовниците го слават својот роденден, овој комплет за правење пари ќе ги изненади и ќе додаде повеќе забава на роденденската забава.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата