• Со попуст
  • Неодамнешно
Tangsen Key Fob Case Blue Cover компатибилен со Hyundai Azera Elantra GT Equus Genesis Coupe Santa Fe Sonata Tucson Veloster for Kia Borrego Forte Soulento Soul Sportage 4 копче без клучеви за влез без клуч.

Tangsen Key Fob Case Blue Cover компатибилен со Hyundai Azera Elantra GT Equus Genesis Coupe Santa Fe Sonata Tucson Veloster for Kia

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен со Hyundai Azera Elantra GT Equus Genesis Coupe Santa Fe Sonata Tucson Veloster Компатибилен со Kia Borrego Forte Optima Rio Soul Soul Sportage… итн [Двојна заштита] потекнува од двојната слоевит структура на случајот. Заштитното покритие е изработено од ABS пластика и обложена со UV-отпорна на гребење на УВ. Тампон перница е изработена од мек, нетоксичен и без мирис силиконски гумен материјал. Тоа скоро го покрива целиот клуч и само површината на копчињата и работ на капакот се изложени, што ги прави копчињата полесно да се притиснат и работниот перниче и не се лизга. [Персонализација] Овој клучен случај во спортски стил има три теми за да изберете : Carbon & Black, Carbon & Red, Carbon & Blue. [Совршено вклопување] Не го покрива логото на брендот, не влијае на преносот на сигналот, положбата на копчето е точна, големината точно одговара на оригиналниот клуч на автомобилот. Ако имате какви било прашања кога ја примивте стоката, прво контактирајте не. Ние ќе обезбедиме најдобра услуга по продажбата. [Забелешка] Вашиот модел и годината на автомобилот може да не бидат наведени, а наведените модели имаат и клучеви со различни форми. Ве молиме, потврдете дали формата на вашиот клуч е иста како и фотографијата 4 пред да нарачате. Компатибилен со Hyundai Azera Elantra GT Equus Genesis Coupe Santa Fe Sonata Tucson Veloster Компатибилен со Kia Borrego Forte Optima Rio Soul Soul Sportage… итн. [Двојна заштита] потекнува од двојната слоевит структура на случајот. Заштитното покритие е изработено од ABS пластика и обложена со UV-отпорна на гребење на УВ. Тампон перница е изработена од мек, нетоксичен и без мирис силиконски гумен материјал. Тоа скоро го покрива целиот клуч и само површината на копчињата и работ на капакот се изложени, што ги прави копчињата полесно да се притиснат и работниот перниче и не се лизга.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата