• Со попуст
  • Неодамнешно
Tesslo Crystal Rough 1-пакет природно розово розово кварц во облик на срцеви полирани скапоцени камења погодни за дома

Tesslo Crystal Rough 1-пакет природно розово розово кварц во облик на срцеви полирани скапоцени камења погодни за дома

 
DEN 451.20

Количината на стоката
Това е достапна

Носењето кристали со вас може да биде исполнето со vibrубовни вибрации што можат да помогнат во сите видови на метафизички напори, особено духовно патување Голем баланс на, емоции и суптилни тела, како и машки и женски аспекти на себе. Тоа е многу смирувачки, мирен, возбудлив камен кој е многу корисен за време на преодното време. Може да се користи за време на подобрувањето на медитативната состојба и да се разјаснат проблемите во тековната состојба како што се појавуваат, покрај тоа што вклучуваат повеќе од природата. Исто така, ја зголемува loveубовта. Со срце како центар на кристалната решетка, вклучете ја loveубовта во вашите намери. Носењето кристали со вас може да биде исполнето со vibrубовни вибрации што можат да помогнат во сите видови на метафизички напори, особено духовно патување. Голем баланс на, емоции и суптилни тела, како и машки и женски аспекти на себе. Тоа е многу смирувачки, мирен, возбудлив камен кој е многу корисен за време на преодното време. Може да се користи за време на подобрувањето на медитативната состојба и да се разјаснат проблемите во тековната состојба како што се појавуваат, покрај тоа што вклучуваат повеќе од природата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата