• Со попуст
  • Неодамнешно
Девојки за приватност на автомобилот завеси одвојливи едноставни внатрешни простории за внатрешни работи странични прозорец Сонцето Сончеви сенки за бебиња жени

Девојки за приватност на автомобилот завеси одвојливи едноставни внатрешни простории за внатрешни работи странични прозорец Сонцето Сончеви сенки

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Пакетот вклучува : Пакетот ќе ви обезбеди 1 парче сенка за приватност на автомобили, отпечатена во прекрасни модели на месечина и starвезди, тој е составен од квалитетен материјал и може да ја задржи вашата приватност, добро да ги задоволи вашата дневна употреба и декоративни потреби Блокирајте го Сонцето : Завесите за автомобили се практични, што може да ја блокира сончевата светлина надвор од автомобилот, затоа нема да се мачите од силната сончева светлина, обезбедувајќи ви добро користење искуство во лето. Чувајте ја приватноста : Сенката на прозорецот за бебиња за автомобил може да ја задржи вашата приватност, да ги остави предните и задните да формираат два независни простори, за да можете да разговарате, да слушате музика, да спиете, да ја менувате облеката и медицинската сестра без леснотија без да бидете зјапани или ekиркани. Лесен за инсталирање : Завесата за автомобили е лесна за инсталирање и отстранување, прво инсталирајте ги двата клипови на столбот на автомобилот, а потоа затегнете го влечењето, јажето е дизајнирано да биде продолжено, доволно за употреба, со што ќе заштедите време и енергија. Правилно мерење : Ван завесата мери околу 54 x 30 инчи/ 137 x 78 см, погоден за повеќето автомобили, SUV и камиони, исто така лесно да ги чувате кога не сте во употреба, исто така преносен за вас. Пакетот вклучува : Пакетот ќе ви обезбеди 1 парче сенка за приватност на автомобили, отпечатена во прекрасни модели на месечина и starвезди, тој е составен од квалитетен материјал и може да ја задржи вашата приватност, добро да ги задоволи вашата дневна употреба и декоративни потреби. Блокирајте го Сонцето : Завесите за автомобили се практични, што може да ја блокира сончевата светлина надвор од автомобилот, затоа нема да се мачите од силната сончева светлина, обезбедувајќи ви добро користење искуство во лето. Чувајте ја приватноста : Сенката на прозорецот за бебиња за автомобил може да ја задржи вашата приватност, да ги остави предните и задните да формираат два независни простори, за да можете да разговарате, да слушате музика, да спиете, да ја менувате облеката и медицинската сестра без леснотија без да бидете зјапани или ekиркани.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата