• Со попуст
  • Неодамнешно
Чевли со еднорог за момчиња девојки Девојки патики Тениски чевли насликани чевли за трчање

Чевли со еднорог за момчиња девојки Девојки патики Тениски чевли насликани чевли за трчање

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Phylon ѓон Висока еластична надворешна плоча, мека, анти-лизгање, носење и апсорпција на шок. Плетена мрежа Горна нуди удобност и пропустливост на воздухот; Чувајте го вашето дете подалеку од миризлива нога. Капаците со пети против косија ги штитат децата од тврди предмети. Погоден дизајн на затворање на кука и јамка за лесно вклучување и исклучување, помогнете им на децата да ги облекуваат чевлите полесно и брзо сами по себе. Погоден за спортови на отворено, училиште, обичен, одење, трчање, патување, одење, пешачење и многу повеќе. Белешка : Ве молиме, измерете ја должината на нозете внимателно и повикајте се на нашата табела со големина за да изберете табела со големина на големина : 8,5 Toddler = 25 EU = 154 mm должина на стапалото = 6,1 инчи 9,5 Toddler = 26 EU = 160 mm должина на стапалото = 6,3 инчи 10 Thddler = 27 ЕУ = 165 мм должина на стапалото = 6,49 инчи 11 мало дете = 28 ЕУ = 174 мм должина на стапалото = 6,85 инчи 11,5 мало дете = 29 ЕУ = 180 мм должина на стапалото = 7 инчи 12,5 мало дете = 30 ЕУ = 184 мм должина на нозете = 7,24 инчи 13 мало дете = 31 ЕУ = 190 мм должина на стапалото = 7,48 инчи 1 мало дете = 32 ЕУ = 197 мм должина на стапалото = 7,75 инчи 2 мало дете = 33 ЕУ = 205 мм должина на стапалото = 8,07 инчи 3 мало дете = 34 = 34 ЕУ = 213 мм должина на стапалото = 8,38 инчи 4 големо дете = 35 ЕУ = 220 мм должина на стапалото = 8,66 инчи 4,5 големо дете = 36 ЕУ = 226 мм должина на стапалото = 8,89 инчи 5 големо дете = 37 ЕУ = 233 мм должина на подножјето = 9,17 Инчи Ако стапалото е пошироко или подебел од стандардното стапало, предлагаме да размислите за зголемување на една големина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата