• Со попуст
  • Неодамнешно
Рустикален лустер фарма за осветлување кујнски остров, приврзок светло дрво лустери трпезарија светло, висечки приврзок ламба ретро дрво правоаголник приврзок ли

Рустикален лустер фарма за осветлување кујнски остров, приврзок светло дрво лустери трпезарија светло, висечки приврзок ламба ретро дрво правоаголник

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

☀ 【Лустер за трпезарија】 4-лесна трпезарија Светлина е изработена од висококвалитетно дрво и метал со третман на површинска површина што е отпорен на 'рѓа Телото на ламбата направено од сурово дрво обезбедува боја, текстура и жито на самиот материјал, додавајќи гроздобер индустриски елемент на домашниот декор кој е импресивен и карактеристичен. ☀ 【Рустикален дизајн на фарма куќа】 Овој лустер за правоаголник меша со модерен, рустикален гроздобер и фарма куќа со едноставен рустикален лустер. Единствено дизајниран да го осветли центарот на вашата кујна, место за трпезарија. ☀ 【Темници за прилагодување на висината на висината】 Овие црни виси за приврзоци за приврзоци доаѓаат со синџир од 31 инчи за да ја изберете вистинската висина за висина за ваша боја и дизајн! Можете да ја прилагодите висината за да создадете совршен лустер за изглед за да одговара на вашиот дом. ☀ 【Лесна инсталација и професионална услуга】 Нашето осветлување на кујнскиот остров е едно парче, лустерот е помалку склопен, лесен за инсталирање и ја носи просторијата заедно со своето осветлување и шармантен дизајн. Ако ги добиете тела за светло на зракот од дрво со какви било делови што недостасуваат или проблеми со оштетување, ве молиме слободно контактирајте со нас и нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата