• Со попуст
  • Неодамнешно
ZCHAN керамичка маса за ламба-бакарна керамичка маса, модерни нови кинески рачно насликани цвеќиња и птици Меги Свадба хотел дневна соба Спална соба во кревет во крев

ZCHAN керамичка маса за ламба-бакарна керамичка маса, модерни нови кинески рачно насликани цвеќиња и птици Меги Свадба хотел дневна

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

★ Избраниот материјал нема да ја промени бојата Направено е со додавање на специјални материјали за време на процесот на производство, така што бојата на керамиката нема да ја промени бојата. ★ Рачно изработено, рачно изработено тело на ламби, прецизно рачно изработена лабачка ткаенина, извор на светлина усвојува држач за ламби E27, оган и оган и инсулирачки топлина, безбеден и заштеда на енергија, лесен за замена и подолг сервисен век на услуги. ★ Приклучоците и приклучоците на нашите светилки во кревет поминаа UL сертификација. Со обезбедување на наведените производи, не мора да се грижите за безбедносните проблеми. Оваа ноќна светлина е лесна за инсталирање и употреба. ★ Ние сме професионален производител на осветлување, за да се осигурате дека ќе обезбедите највисок квалитет и најобилни производи за осветлување. ★ Нашите ламби се сместени во кутија со специјална пластика од пена што е исечена во форма на ламба за да се осигура дека е безбедно доставена до вас. ★ Избраниот материјал нема да ја промени бојата. Направено е со додавање на специјални материјали за време на процесот на производство, така што бојата на керамиката нема да ја промени бојата. ★ Рачно изработено, рачно изработено тело на ламби, прецизно рачно изработена лабачка ткаенина, извор на светлина усвојува држач за ламби E27, оган и оган и инсулирачки топлина, безбеден и заштеда на енергија, лесен за замена и подолг сервисен век на услуги. ★ Приклучоците и приклучоците на нашите светилки во кревет поминаа UL сертификација.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата