• Со попуст
  • Неодамнешно
AEXIT DC6V 20000RPM Електрична опрема largetOrquemotor 50mmdia. Со 3пропелер-лопати за моделот RC

AEXIT DC6V 20000RPM Електрична опрема largetOrquemotor 50mmdia. Со 3пропелер-лопати за моделот RC

 
DEN 107.04

Количината на стоката
Това е достапна

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал; нето тежина : 18g Содржина на пакет : 1 x RC мотор со пропелер; главна боја : жолта. Број на сечилото : 3; Дијаметар на дупката на моторната вратило : 2мм/0,08 ". Ротирачки дијаметар : 50мм/2"; номинален напон : DC 6 V. Брзина на излез : 20000rpm; струја : 0,9а. Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал; нето тежина : 18g. Содржина на пакет : 1 x RC мотор со пропелер; главна боја : жолта. Број на сечилото : 3; Дијаметар на дупката на моторната вратило : 2мм/0,08 ". Ротирачки дијаметар : 50мм/2"; номинален напон : DC 6 V. Брзина на излез : 20000rpm; струја : 0,9а. 0description : 3 Propeller на сечилата, 50мм ротирачки дијаметар. Во целост се користи на моделот RC, како што се RC Airplane, RC Ship, итн. Ве молиме внимателно проверете го ротирачкиот дијаметар.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата