• Со попуст
  • Неодамнешно
Елегантен цветен цветна чипка официјална вечер наметки шифон рушираше макси фустан секси цврст долги ракави тркалезен фустан на вратот

Елегантен цветен цветна чипка официјална вечер наметки шифон рушираше макси фустан секси цврст долги ракави тркалезен фустан на вратот

 
DEN 1348.80

Количината на стоката
Това е достапна

Макси фустан за жени лето 2023 година Изработено во САД или увезени. ✈✈✈ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 7-14 дена испорака - Забрзана : 3-5 дена испорака. Womenените летна мода 2023 врвови се занимаваат со затворање на најважните работи. Само миење на рацете. ☀☀☀V фустан на вратот, печатете кратки ракави, моден дизајн. - Полистерско влакно, направено од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна. - Специјалниот дизајн на фустани го прави повеќе моден и привлечен за носење. ☀☀☀ Коскуално, дневно, датум, забава, домашен одмор, итн. Погоден за пролет есен. ☀☀☀ Како да се измие : Рачно миење ладно, виси или се сува линија. hi✿ (。◕ᴗ◕。。) ✿ Добредојдовте во нашата продавница, мојата cutie. Постојат модерна, обична и удобна облека за да изберете да купите.hi✿ (。◕ᴗ◕。) ✿ добар квалитет и ефтин! hi✿ (。◕ᴗ◕。) ✿ Можете да ја пиете нашата продавница и Стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни, тоа е многу погоден за лето и пролет удобен материјал, погоден за најразлични прилики, ова е одличен подарок за вашите loversубовници или за себе. Опис на производот : Willе го сакате овој сладок фустан на вашите есенски излети. Овој фустан има долг ракав и тркалезен врат со цврст за привлекување очи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата