• Со попуст
  • Неодамнешно
Кабел за полнење на отворено ARLO - Сертифициран додаток на Arlo - 25 стапки, конектор отпорен на временски услови, работи со Arlo Pro 5s 2K, Pro 4, Pro 3, Ultra 2, Ultra, Floodlight и Go 2 камери, бе

Кабел за полнење на отворено ARLO - Сертифициран додаток на Arlo - 25 стапки, конектор отпорен на временски услови, работи со Arlo Pro 5s

 
DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кабел за магнетно полнење на отворено ги чува вашите Arlo камери наполнети во секое време Магнетски конектор отпорен на временски услови. 25 кабел за полнење на нозете и адаптер за напојување. Официјален овластен додаток - дизајниран и развиен од Арло. Компатибилен со Pro 5s 2 K, Pro 4, Pro 3, Pro 4 XL, Ultra 2, Ultra, Ultra 2 XL, Floodlight и Go 2 камери. (1) Кабел за магнетно полнење со интегриран адаптер за напојување, (1) декларација на прозорецот. (1) Кабел за магнетно полнење со интегриран адаптер за напојување, (1) декларација на прозорецот. Кабелот за магнетно полнење на отворено Arlo ја чува вашата камера наполнета во секое време, во затворено или на отворено. Со конектор отпорен на временски услови, овој кабел за полнење од 25 нозе и адаптер за напојување лесно се влева на своето место за да понуди непрекината моќност на вашата камера.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата