• Со попуст
  • Неодамнешно
Елемент МекКлеинуса, кожа од месо од месо од камчиња, 17 дво-тон, размавта, ранец на лаптоп и таблети, кафеава

Елемент МекКлеинуса, кожа од месо од месо од камчиња, 17 дво-тон, размавта, ранец на лаптоп и таблети, кафеава

 
DEN 1777.12

Количината на стоката
Това е достапна

17 "Кожа, дво-тон, размавта, ранец на лаптоп и таблети Прилагодлив, двоен, преклоп, отворање на кожна лента. Врвна рачка за носење на кожа. Две странични копчиња. Целосно обложен ентериер со кожен трим и лизгачки хардвер низ целата должина на џебот за внатрешни работи на патент.17 "Вграден, вграден, лаптоп ракав и поставен џеб за таблети . Четири нозе на заштитни нозе. 17 "Кожа, дво-тон, размавта, ранец на лаптоп и таблети. Прилагодлив, двоен, преклоп, отворање на кожна лента. Врвна рачка за носење на кожа. Две странични копчиња. Целосно обложен ентериер со кожен трим и лизгачки хардвер низ целата должина на џебот за внатрешни работи на патент.17 "Вграден, вграден, лаптоп ракав и поставен џеб за таблети . Четири нозе на заштитни нозе. Нашата пространа кожа од 17 “над ранецот со елегантни контрастни кожни акценти е совршена за носење на вашиот лаптоп и таблета. Носете удобно со поставени прилагодливи ленти плус удобна кожна рачка. Пристапете до вашите најпотребни предмети лесно од предниот надворешен џеб со целосна должина со организатор на деловни додатоци. Ако имате многу да носите, проширете го својот оддел со првите две странични копчиња за да обезбедите повеќе простор за дополнително складирање. Торбата е целосно обложена со кожни акценти и сребрен хардвер за да се направи складирање лесно и пријатно. Чувајте ги важните документи безбедни во целосниот џеб за внатрешни работи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата