• Со попуст
  • Неодамнешно
SmartSign 12 x 18 Напишете ја гаражата Продажба на дворот со удел, двострана, големи брановидни пластични знаци на тревници од 160 мил

SmartSign 12 x 18 Напишете ја гаражата Продажба на дворот со удел, двострана, големи брановидни пластични знаци на тревници

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големи и двострани : Нашите знаци на Јардбос ќе го привлечат вниманието побрзо од другите знаци, дури и од далечина Печатено во висока резолуција од обете страни, овие знаци се 50% поголеми од брановидни пластични дворови на конкурентот (повеќето доаѓаат во големина од 9 "x 12", не лесно видливи од далеку). Трајни : Знаците се направени од брановидна полипропиленска пластика со дебелина од 160 милји, доволно издржлива за да се спротивстави на 1-3 години изложеност на отворено, знаците се отпорни на временски услови, влага и обични средства за чистење. Лесна инсталација со h-stake : Едноставно лизгајте го H-Stake со тоа што ќе ги усогласите столбовите на уделот со парчињата во вертикалниот брановиден знак и влезете во тревникот за инсталација во секунди! Знаците немаат дупки, но лесно можат да бидат прободени и монтирани со помош на нокти или завртка. Продажба на гаража : Овој прифатлив вертикален знак за продажба на гаражи со празно подрачје за запишување дефинитивно ќе се забележи. Внесете ја вашата посакувана порака. Содржина на пакување : Комплетот вклучува сет од два 18 "x 12" двострани знаци заедно со 15,25 "x 5,75" метални H-влогови. Големи и двострани : Нашите знаци на Јардбос ќе го привлечат вниманието побрзо од другите знаци, дури и од далечина. Печатено во висока резолуција од обете страни, овие знаци се 50% поголеми од брановидни пластични дворови на конкурентот (повеќето доаѓаат во големина од 9 "x 12", не лесно видливи од далеку).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата