• Со попуст
  • Неодамнешно
Хемотон 2 парчиња Чаши За Пиење Со Капаци И Слама 500мл Преносни Стаклени Шолји За Кафе Ледени Шишиња За Кафе Слама Мејсон Чаша За Пијалак Чај Сода Овошен Сок Коктели

Хемотон 2 парчиња Чаши За Пиење Со Капаци И Слама 500мл Преносни Стаклени Шолји За Кафе Ледени Шишиња За Кафе Слама Мејсон

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Безбедна и Издржлива : стаклената чаша е изработена од проѕирно стакло и пластичен материјал за храна, издржлива структура, не е лесна за пукање или деформација и практична за долготрајна употреба Лесен За Употреба : капакот на стакленото шише има дупка и доаѓа со сламка, можете да пиете преку сламата за да ги чувате вашите пијалоци безбедни. Капакот, исто така, штити од прскање и истурање. Совршена Алатка за Пијалоци : чашите за Пиење се совршени за секој топол или ладен пијалок. Можете да користите стаклени шишиња за да послужите шолја чај, сода, ладено кафе, сокови шарен коктел или кој било друг забавен празничен пијалок. Димензии : 500мл стаклена чаша големина 3ин дијаметар х 5.3 во висина и има голем капацитет. Дизајниран да ја фати богатата пена на вкусна сода или пиво, или да создаде изненадувачка презентација за вашиот омилен коктел. Разновидна Употреба : мазната површина на шолјата за кафе е, само користете вода за да ја измиете.Шолјата за кафе има фина текстура и се чувствува удобно во раката. Сакани домови, кујни, пиварници, кафулиња, барови и ресторани. Опис тоа е сламена ѕидарска кригла со капак што има ergономска рачка за да можете лесно да ја држите и подигнете до голтка. Оваа голтка чаша со капак ќе направи секој пијалок да изгледа забавно и стилски, совршен за послужување појадок, шарени коктели или каков било вид пијалок и уживајте! Карактеристики-Боја : Сина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата