• Со попуст
  • Неодамнешно
SAWIDEE 22mm 26mm Најлон Ремен За Garmin Феникс 7 7X 6 6X Про Феникс 5 5X ПЛУС 3 3HR Претходник 935 945 D2 Браво Брзо Ослободување Паметен Часовник Бенд

SAWIDEE 22mm 26mm Најлон Ремен За Garmin Феникс 7 7X 6 6X Про Феникс 5 5X ПЛУС 3 3HR Претходник 935 945 D2 Браво Брзо Ослободување Паметен Часовник

 
DEN 424.16

Количината на стоката
Това е достапна

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите Дизајниран За часовник Гармин, Специјално дизајниран конектор,лента за зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник,Концизен и моден стил, додавајќи боја на вашата слика. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата