• Со попуст
  • Неодамнешно
Преносливо Рачно Железо За Облека За Облека, Завеса, Софа Од Ткаенина, Отстранувач На Брчки Од Ткаенина, Загревање на 20-тите години, Кабел за Напојување од 4,7 СТАПКИ,

Преносливо Рачно Железо За Облека За Облека, Завеса, Софа Од Ткаенина, Отстранувач На Брчки Од Ткаенина, Загревање на 20-тите години, Кабел

 
DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

●БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ q : 20-тите брзо се загрева до 160 qu ●ЗАШТИТЕН И КОМПАКТЕН● : Мала тежина( 0,9 фунти), мала големина (долга 7"), лесна за употреба и пакување, се вклопува во торба, куфер. Совршен за службени патувања, одмори, кратка/долга турнеја, свадбена канцеларија и дом. ●ДИЗАЈН на ОСТАР АГОЛ● : Погоден за некои деликатни операции, како што се манжетни за пеглање, деколте, околу копчиња, пеглање на шевовите, набори. ●ЛЕСНО ПЕГЛАЊЕ : Поддржете пеглање на повеќето ткаенини и на влажно и на суво.7 стапки кабел за напојување лесен за работа од далечина. `+БЕЗГРИЖНА УСЛУГА : слободно контактирајте не секогаш кога имате какви било проблеми. НИЕ ЌЕ СЕ ОСИГУРАМЕ ДЕКА СТЕ 100% ЗАДОВОЛНИ. ●БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ q : 20-тите брзо се загрева до 160 qu. ●ЗАШТИТЕН И КОМПАКТЕН● : Мала тежина( 0,9 фунти), мала големина (долга 7"), лесна за употреба и пакување, се вклопува во торба, куфер. Совршен за службени патувања, одмори, кратка/долга турнеја, свадбена канцеларија и дом. ●ДИЗАЈН на ОСТАР АГОЛ● : Погоден за некои деликатни операции, како што се манжетни за пеглање, деколте, околу копчиња, пеглање на шевовите, набори.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата