• Со попуст
  • Неодамнешно
Готска Романса Свадба Книга За Гости И Пенкало Во Собата: Сет Боја: Слонова Коска/Злато Пенкало

Готска Романса Свадба Книга За Гости И Пенкало Во Собата: Сет Боја: Слонова Коска/Злато Пенкало

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Висококвалитетни свадбени материјали, ниски цени Овој неверојатен сет за книги за гости прикажува големи црни сурови свилени рози украсени со Црвено црвено двојно Лице Швајцарски Сатен и црна Јапонска Чипка слична на Пајажина. Гостин-книга и пенкало направени со сатен. Белата гостин-книга и пенкало носителот доаѓа со сребрена пенкало. Слонова коска гостин-книга и пенкало носителот доаѓа со злато пенкало. Совршен за готска свадба, свадба За Ноќта на Вештерките или вампирска свадба! Книгата за гости има страница наменета за Невестата, Младоженецот и Придружниците, како и простор за најмногу 400 гости. Достапно во бела Или Слонова Коска книга мерки 9.5 "пенкало мерки 3.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата