• Со попуст
  • Неодамнешно
SOLUSTRE USB Полнач Училиште Кабел Прекинувач Продолжен со За Канцеларија Тастатура Windows Центар Дома Избирач Уреди Уред Печатач Диск Адаптер Порти Порта Компатибилен С?

SOLUSTRE USB Полнач Училиште Кабел Прекинувач Продолжен со За Канцеларија Тастатура Windows Центар Дома Избирач Уреди Уред Печатач Диск

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

2 Споделување Компјутер 4 УСБ-Уреди : за споделување печатачи или скенери во мали канцеларии Usb Сплитер : USB 2.0 Прекинувач Селектор Одговара за канцеларија, контролна соба, трговски центар, училиште и сл. Прекинувач Кутија За Скенер : одличен подарок за вашиот пријател и семејство. Сплитер на центар : Компатибилен Со Виндоус, ОС, Линукс и сл.0 прекинувач за секојдневниот дом и канцеларија. Пакетот Вклучува 1 x печатач кутија за споделување 2 x USB 2.0 Карактеристики на кабли-Погодни за споделување USB печатач, скенер, тастатура и сл. - Големина : 11, 80Х5, 60Х1, 60см/ 4, 64Х2, 20Х0, 63ин-Избегнувајте често приклучување и исклучување, лесно за работа и не ги оштетувајте уредите . - Боја : Црна-Мала големина, пренослива, лесна за носење насекаде. - Со дополнителен адаптер за напојување на напојување, постабилен додека работите. - Овој прекинувач може да сподели 4 УСБ-уреди помеѓу 2 компјутери. - Материјал : Пластика, Метални Стоки информации usb сплитер ако сте биле во потрага ЗА USB 2.Прекинувач Кутија за скенер 0 прекинувач селектор, тогаш вашето пребарување е завршена! Тоа е затоа што нашиот производ има една функција за замена на клучеви, споделувањето печатач и скенер никогаш не може да биде полесно.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата