• Со попуст
  • Неодамнешно
Адот Ограничено Издание

Адот Ограничено Издание

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Како бесмртен Принц На Подземјето, ќе ги поседувате овластувањата и митското оружје На Олимп за да се ослободите од канџите на самиот бог на мртвите, додека станувате посилни и откривате повеќе од приказната со секој уникатен обид за бегство Олимпијците имаат грб! Запознајте Ги Зевс, Атина, Посејдон и многу други и изберете од нивните десетици моќни Благодети што ги подобруваат вашите способности. Постојат илјадници одржливи гради на карактери за да откриете додека одите. Целосно изразена екипа на шарени ликови поголеми од животот чека да ве запознае! Растете ги вашите односи со нив и доживејте илјадници уникатни настани со приказни додека учите за она што навистина е во прашање за ова големо, нефункционално семејство. Нови изненадувања чекаат секој пат кога ќе навлезете во Постојано менувачкото Подземје, чии шефови чувари ќе ве паметат. Користете го моќното Огледало На Ноќта за да станете трајно посилни и подарете си нога следниот пат кога ќе побегнете од дома. Постојаните надградби значат дека не мора сами да бидете бог за да ја доживеете возбудливата борбена и привлечна приказна.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата