• Со попуст
  • Неодамнешно
Фиока Рачки Фудбал Сјајна Зелена Позадина Р В Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Гардероба Фиоки Стакло Кабинети Забава Рачки 4 ПАРЧИЊА

Фиока Рачки Фудбал Сјајна Зелена Позадина Р В Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Гардероба Фиоки Стакло Кабинети Забава

 
DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии (Дијаметар x Висина) : 3, 5х2, 8СМ/1, 38х1, 10ИН; Должина На Завртката : Кратко 0,8°2,8 СМ/0,31€1,1 Во Долги 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 инчи. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стаклен материјал, делот од завртката е нерѓосувачки челик. Видови на употреба : погоден за Rс, кабинети, библиотеки, клупи, врати, комоди, фиоки, гардероби, кујни итн. Гаранција по продажбата : ако имате незадоволство од нашите производи, ве молиме известете не веднаш, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволително решение. Спецификации : Материјал : оваа рачка е составена од стакло и нерѓосувачки челик. Јасно печатење може да се види преку кристалното стакло на површината. Димензии (Дијаметар x Висина) : 3, 5х2, 8СМ/1, 38х1, 10ИН; Должина На Завртката : Кратко 0,8°2,8 СМ/0,31€1,1 Во Долги 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 инчи. Карактеристики : Лесна инсталација, силна и издржлива, убаво печатена, нелизгачка рачка. Добар избор : Погоден За R, кабинети, полици за книги, клупи, врати, комоди, фиоки, гардероби, кујни итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата